Вишиванка рідна , ну хіба не диво ? В ній ходити модно , стильно і красиво . Це митецький витвір , це краса і казка , В ній душі наснага , материнська ласка . Кольори сплелися в ній в узори й квіти , Щоб були щасливі і сміялись діти . А веселі люди від краси раділи І самі , звичайно , вишивати вміли Червону калину , зелені листочки , Щоб були щасливі доні і синочки . Й рідні вишиванки їх оберігали Від біди в дорозі діток захищали . Щоб у вишиванках хлопчики мужніли , Рідну Україну захистити вміли . Вишиванка наша , ну хіба ж не диво ? В вишиванці завжди модно і красиво ... Надія Красоткіна Всесвітній День вишиванки - ц ьогоріч цьому прекрасному святу – вже 15 років. Це - свято, яке не прив'язаний ні до одного державного або релігійного. Він покликаний зберегти споконвічні народні традиції створення і носіння етнічної вишитого одягу. Дата прове
День пам'яті воїнів-інтернаціоналістів.
Популярні дописи з цього блогу
Кожного року в травні, шкільна бібліотека спільно з вчителем біології проводять урок в п ’ ятих класах з природознавства « Охорона природи. Червона книга ». С поживацьке ставлення до природи завдає великої шкоди і природі, і людині. Щоб зберегти природу, необхідно кожному відповідально ставитися до її охорони . Дітям була представлена презентація, в якій розповідалось про Червону книгу України, Зелену книгу України та про Чорну книгу. На уроці з’ясувували, що живі організми тісно пов’язані між собою, як людина впливає на природу та як допомагає, створюючи різні види природоохоронних територій — заповідники, заказники, національні парки тощо, щоб запобігти екологічної проблеми. За допомогою QR-кодів знайомились з інформацією данної теми. Для закріплення матеріалу використали навчальну популярну платформу Kahoot призначена для проведення вікторин . В грі взяли участь 14 учнів і ось результати.
В ніч на 19 грудня до кожної дитинки приходить Святий Миколай і кладе під подушку подарунки . Це найбажаніший день у році для дітлахів. Не задовго до свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно і моляться до нього, просячи передусім здоров’я собі та батькам. У день перед святом згадують всі свої добрі і злі вчинки, зважують: чого більше. Чи буде подарунок, а чи, можливо, різка? Бо чемні діточки обов'язково знайдуть під подушкою подарунок, а неслухняні – прутик. Ця різочка є своєрідним попередженням дитині, що час задуматися над своєю поведінкою і виправитися. І напередодні Свята Миколая відбулась Посвята в читачі, учнів 2-В класу, захід прошов цікаво, дітлахам розповіли історія Святого Миколая, традиції святкування, співали в караоке, грали, відгадували загадки, читали скоромовки. Підсумок заходу смаколики .
Коментарі
Дописати коментар