#Місячник_шкільна_бібліотека_та_екологічна_просвіта_учнів _ 2020 Нарешті ми познайомилися, шкільна бібліотека завітала до 1-В класу, 9 жовтня. Зустріч пройшла в рамках Всеукраїнського місячника «Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів», на якій діти дізналися про довкілля, шкідливий вплив людини на природу, сортування та переробка сміття, переглянувши відео. Під час уроку грали «Добре, не добре» та ділилися власним досвідом.